+420607087400 [email protected]
Vyberte stránku

GALAKONCERT JAROSLAVA SVĚCENÉHO

SRDCE VOLÍ EMPATII

Proč konference SOCAIETY 2050 | Quo Vadis Homo? a její spojení s charitativním Galakoncertem SRDCE VOLÍ EMPATII se záměrem podpořit nadaci Fuck Cancer | Empatie vs. Apatie? Protože rakovina je svinstvo a protože chceme, aby jedním z odkazů současných generací bylo jí umět řešit co nejdříve před rokem 2050, samozřejmě s využitím všech znalostí a inteligentních AI technologií.

Koncertem chceme podpořit ty, kteří se o naše spoluobčany s tímto onemocněním starají a poskytují jim alespoň trochu radosti, rozptýlení, úsměvů, naděje a přátelství a svůj volný čas.

Speciální skupinou oslovených jsou  členové akademické obce,  i vědci, výzkumníci rúzných institucí a ti, co znalosti předávají dalším generacím a vizionáři mezi všemi profesemi.

Finančním darem samozřejmě mohou tuto charitativní akci podpořit všichni, kdo jí chtějí podpořit, lidé se srdcem, co volí empatii! 

Děkujeme všem, kteří toto úsilí podpoříte svým finančním darem na speciální účet Nadačního fondu VIZE 2050+, organizátora koncertu. Veškeré finanční prostředky z příjmu za vstupné a dary budou použity na uhrazení přímých nákladů na koncert (bez jakéhokoliv zisku pro Nadační fond Vize 2050+) a zůstatek bude poukázán Nadaci Fuck Cancer, která nasměruje na základě svých znalostí cílenou podpory těm, kteří ji nejefektivněji využijí. 

S osobním poděkováním, ing. arch. Michal Postránecký, zakladatel Nadačního fondu VIZE 2050+, ředitel Centra Města Budoucnosti CIIC ČVUT Praha,  hlavní organizátor konference SOCAIETY 2050 | Quo Vadis Homo? a charitativního Galakoncertu generací Jaroslava Svěceného a jeho hostů, s názvem SRDCE VOLÍ EMPATII pro Nadaci Fuck Cancer

Číslo účtu pro podporu Galakoncertu generací pro Fuck Cancer: 2502860472 / 2010
IBAN: CZ25 2010 0000 0025 0286 0472
BIC/SWIFT:  FIOBCZPPXXX

Nadace Fuck Cancer | Empatie vs. Apatie
Fuck Cancer podporuje a hájí zájmy pacientů s rakovinou, propojuje organizace, které se jim věnují a šíří osvětu o problematice onkologického onemocnění.

SRDCE VOLÍ EMPATII

GALAKONCERT VŠECH GENERACÍ – JAROSLAV SVĚCENÝ A HOSTÉ

JAROSLAV SVĚCENÝ – housle a průvodní slovo

LUCIE KARLOVÁ – klavír

ŽANETA PELCOVÁ – saxofon

ZDEŇKA ŽÁDNÍKOVÁ – moderace

autorské texty, mladí vítězové mezinárodních soutěží v oboru klavír, akordeon a další nástroje.